Gözyaşı Desenli Sac Fiyatları

Gözyaşı desenli sac fiyatları 2022 yılında pandemi etkisiyle yükseliş gösterdi. Güncel gözyaşı desenli sac fiyatları tabloda verilmiştir.

Son Güncelleme: 28 Haziran 2021

Kalınlık Peşin
2/3 Gözyaşı Desenli Sac 1295 $
3/4 Gözyaşı Desenli Sac 1275 $
6/7 Gözyaşı Desenli Sac 1275 $
8/9 Gözyaşı Desenli Sac 1425 $
9/10 Gözyaşı Desenli Sac 1425 $
10/11 Gözyaşı Desenli Sac 1425 $

Listedeki fiyatlar 1 TON fiyatıdır.

Gözyaşı desenli sac ve gözyaşı damlası sacı, gözyaşı sac fiyatları, gözyaşı desenli sacfiyat listesi, gözyaşı sac ağırlıkları ve ölçüleri.

Kullanım amacı ve yerleri: Özellikle taban yüzeylerde kullanılan demir çelik sacların yüzeylerinin kaygan olması ve zamanla bu kayganlığın daha da artmasını önlemek amacıyla haddelenen siyah saclar, yüzeylerine haddeleme sayesinde verilen kabartılmış desenler sayesinde sürtünme mukavemetini arttırılmakta ve çevresel risk faktörünü ortadan kaldırmaktadır. Açık alanlarda ıslanma ve buğulanma gibi sac yüzeyinin daha da kullanışsız hale gelmesi, desenli sacların kullanımını gerektirmektedir.

Daha çok yangın merdivenleri, yürüme yolları, rampalar, makineler, ıslak zemin olabilecek gemi ve deniz kenarı tesisler ya da araçlar, kamyon ve tır kasaları, basamaklar, dolap kapakları, dekorasyon amaçlı dış cephe veya yer zemini kaplamaları olarak kullanılmaktadır.

Fiyat listelerimizdeki verilerin teyidi için müşteri temsilcilerimiz ile görüşünüz.